Kolekcja olejków arganowych


Kolekcja One 'n Only Argan

Niezależnie od tego, czy chcesz oczyścić, wystylizować, czy leczyć zniszczone włosy, kolekcja olejków arganowych One 'n Only oferuje szeroką gamę niedrogich, odbudowujących, arganowych produktów profesjonalnychkanały. Linia ta regeneruje uszkodzenia, zapewnia nawilżenie i nawilżenie oraz zwalcza widoczne oznaki starzenia się włosów przy każdym użyciu.

Oprócz podstawowych produktów z kolekcji, takich jak szampon odbudowujący nawilżający z olejem arganowym, odżywka i kuracja z olejkiem arganowym, dodaj włosom objętości, wprowadzając do codziennej rutyny mycia następujące wyjątkowe produkty na bazie arganu!

Zapewnij swoim włosom ostateczny efekt, używając jednej (lub obu!) masek do włosów One 'n Only. Rewitalizująca maseczka nawilżająca z olejkiem arganowym zapewnia głębokie nawilżenie i bogatą pielęgnację bez obciążania. Jednocześnie maseczka regenerująca z olejkiem arganowym rewitalizuje matowe, zniszczone pasemka dzięki intensywnie pielęgnującej formule, która pomaga odbudować, wzmocnić i przywrócić elastyczność włosów.

Rozpocznij stylizację od Argan Oil Smoothing Mousse, lekkiej, pieniącej się pianki, która zapewnia mocne utrwalenie i ostatecznie wzmacnia naturalną teksturę włosów. Jako bonus, ta pianka zwiększająca objętość i połyskująca jest nasycona kolagenem akacjowym pochodzenia roślinnego, aby zwalczać widoczne oznaki starzenia się włosów.

Wyślij lepkie kosmyki w opakowaniach z lakierem do włosów One 'n Only z olejem arganowym Smooth & Shine, nasyconym 100% czystym olejem arganowym, który zapewnia długotrwałą kontrolę, ochronę termiczną, eliminuje puszenie się włosów oraz zapewnia gładkie, w dotyku ciało i połysk.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.