Kolekcja Aquage CBD


Kolekcja Aquage CBD

Aquage wprowadził na rynek nową kolekcję CBD, pełną gamę produktów do pielęgnacji włosów zaprojektowaną z myślą o pielęgnacji skóry głowy i pasm, zapewniając zdrowie i równowagę włosów. Dzięki odżywczym korzyściom ich zastrzeżonego kompleksu AlgaePlex, czystego CBD, olejku marula i wegańskiej keratyny, ta kolekcja z pewnością zapewni korzyści zdrowotne zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

W skład kolekcji wchodzą:

  • Szampon nawilżający (26 USD): Szampon uzupełniający wilgoć, który odżywia każde pasmo i teksturę, pozostawiając włosy niesamowitą gładkością i połyskiem, a także przywraca równowagę skórze głowy. Idealny do włosów farbowanych, przetworzonych i blond.
  • Odżywka nawilżająca (26 USD): Intensywna, nawilżająca odżywka rozczesuje i pielęgnuje każde pasemko, pozostawiając włosy zdrowo wyglądające i jedwabiste, jednocześnie przywracając równowagę skórze głowy. Idealny do włosów farbowanych, przetworzonych i blond.
  • Intense Hydrating Mask (26 USD): Intensywny, głęboko nawilżający zabieg, który odbudowuje, odbudowuje i przywraca niezbędne nawilżenie, elastyczność i połysk. Idealny do włosów farbowanych, przetworzonych i blond.
  • Odżywka w sprayu bez spłukiwania (26 USD): Lekka odżywka bez spłukiwania rozczesuje, wzmacnia i nawilża włosy. Nasycony CBD, wegańską keratyną i roślinami morskimi dla wzmocnienia, kontroli puszenia i ochrony przed wysoką temperaturą.
  • Pomada teksturująca (26 USD): Lekka, całodzienna kontrola tekstury i definicji. Nie łuszczy się i nie chrupi. Jako narzędzie do teksturowania włosów w celu uzyskania organicznego wykończenia.
  • Żel do stylizacji Medium Hold (26 USD): Szybkoschnący żel zapewnia połysk i kontrolę stylu w przypadku stylizacji w ruchu. Średnie utrwalenie i brak płatków. Szybkoschnąca formuła bez płatków zapewnia połysk i kontrolę we wszystkich stylizacjach na sucho i na mokro.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.