#SKPZbiorowa sesja zdjęciowa z Globalnym Ambasadorem Schwarzkopf Professional, Nickiem Irwinem


Nakręcenie historii o urodzie dla prestiżowego magazynu o modzie to marzenie większości fryzjerów na całe życie, ale dla #SKPCollective Schwarzkopf Professional był to pierwszy krok w rocznym programie niesamowitych możliwości.

Ta jedyna w swoim rodzaju sesja została zorganizowana dla zespołu wpływowych osób cyfrowych przez uznanego stylistę sesyjnego i Globalnego Ambasadora Stylizacji Schwarzkopf Professional, Nicka Irwina.

Jako redaktor naczelny magazynu Hunger – kreatywny pomysł światowej sławy fotografa Rankina – Nick chciał dać szansę dobrze zapowiadającym się fryzjerom na rozwijanie swoich umiejętności i doświadczanie życia w świecie sesji.

„Właśnie opublikowaliśmy numer „Hunger” z okazji dziesiątej rocznicy – ​​wyjaśnił Nick. „Teraz nadszedł czas, aby z niecierpliwością oczekiwać kolejnych dziesięciu lat i świętować kolejne pokolenie wschodzących talentów”.

Krok naprzód #SKPCollective; Starannie dobrany zespół cyfrowych influencerów Schwarzkopf Professional, którzy wyrobili sobie markę dzięki niesamowitemu fryzjerstwu oraz żywej i wciągającej obecności w Internecie. Zespół został wybrany w kwietniu, ale ze względu na blokady i ograniczenia w podróży nie był w stanie spotkać się osobiście przed sesją – chociaż cieszyli się napojami Zoom, edukacją i sesjami mentorskimi.

Drużyna spotkała się z Nickiem – i po raz pierwszy ze sobą! – w pracowni Rankina w Kentish Town w północnym Londynie. Przy powitalnym drinku dowiedzieli się więcej o karierze Nicka i jego zaangażowaniu w Hunger, a także poznali najważniejsze wskazówki dotyczące wymaganego niezbędnego zestawu do sesji i planów zdjęciowych.

Zawierający nie mniej niż 10 modeli, wstępniak odzwierciedlał zespół i koncepcję nowej fali talentów. „#SKPCollective to sześć utalentowanych fryzur same w sobie” – powiedział Nick. „Chciałem, aby mogli tworzyć i kręcić pod moim kierunkiem z młodą, różnorodną, ​​inkluzywną i fajną obsadą, pozwalając, aby ich indywidualność i charakter znalazły się w centrum uwagi. Włosy były eklektyczną mieszanką, zależną od osobistej estetyki obsady, ale wszystko o bardzo swobodnym i pewnym siebie wyglądzie. Chciałem, aby zdjęcia odzwierciedlały lokalizację – ulice wokół studia – i sprawiały wrażenie, jakby kolektyw nakręcił je swoimi telefonami. Narracja opiera się na idei podobnie myślących wpływowych osób z nowej epoki, które łączą się w ramach twórczej współpracy”.

Tego dnia zespół współpracował z Nickiem i jego asystentką Ellie Bond, aby przygotować wszystkie modele w studio, zanim połączymy się, aby wesprzeć i poprawić różne wyglądy w plenerze. W trakcie sesji zespół pracował z różnorodnymi modelami, wykorzystując w praktyce umiejętności, w tym splatanie, pracę z perukami i treskimi oraz wykorzystując produkty z serii OSiS+ i OSiS+ Session do kształtowania, przerabiania i przekształcania wyglądu .

Sesja dała niesamowitą okazję do nauczenia się umiejętności sesyjnych z pierwszej ręki pod czujnym okiem jednej z najbardziej inspirujących nazwisk w branży, a także pozwoliła #SKPCollective współpracować, uczyć się i poznawać się osobiście – w końcu!

„Po ostatnim roku chcieliśmy zrobić coś wyjątkowego” — powiedział Nick. „Aby zgromadzić #SKPCollective i dać im okno na świat sesji. Byłem pod ogromnym wrażeniem całego zespołu i nie mogę się doczekać, aż wszyscy zobaczą ukończone wyniki:

Sesja zostanie opublikowana we wrześniowym numerze magazynu Hunger.

Kolektyw #SKP:

Ashleigh Farrelly, Włosy autorstwa Ashleigh

Darcey Clarke, Ashley Gamble

Justin Mackland, Ishoka

Justine Weir, Tweedie i Marshall

Rebecca Jacques, Daniel Granger

Stacey Whyte, Cheveux

Dla Schwarzkopf Professional

Rebecca Stanton, Kay Brady, Georgina Boyd i Elizabeth Glanville

Strzelaj drużyna

Fotograf: Jed Barnes

Producent: Grace Finger

Kierownik Produkcji: Kay Riley

Edytor włosów: Nick Irwin

Asystentka włosów: Ellie Bond

Redaktor piękna: Marco Antonio

Zespół Fotograficzny: Sam Lort

Technologia cyfrowa: Alex Gale

Film: James Johnson

Film BTS: Joss Wild

Wizażystka: Christabel Draffin

Asystentka makijażu: Emer Hawkins

Stylista: Martin MetcalfŹródło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.