Przewidywania trendów strzyżenia i stylizacji na jesień/zimę 2021


Latem klientki uwielbiają eksperymentować ze swoimi włosami, próbując różnych stylów, od warkoczy po plażowe fale, i decydują się na krótsze fryzury, które są mniej wymagające w utrzymaniu i odciążają włosy oraz ułatwiają układanie się w ciepłe dni.

Zimą niektórym klientom może być trudno znaleźć odpowiednią fryzurę, fryzurę lub fryzurę, która jest odporna na warunki atmosferyczne i będzie wyglądać zdrowo w chłodniejszych miesiącach, kiedy włosy mogą być bardziej podatne na uszkodzenia z powodu wychodzenia na zewnątrz i wchodzenia do środka przy włączonym ogrzewaniu.

Na jesień/zimę kilka fryzur i stylów, które moim zdaniem będą najbardziej modne i bardzo pożądane przez klientów, to:

niestabilne kawałki

Niespokojne kroje stały się bardzo modne przez całe lato i utrzymają się przez jesień/zimę 2021 roku.

Te kroje są świetne dla tych, którzy chcą czegoś mniej wymagającego w utrzymaniu, gdzie mogą po prostu dodać trochę sprayu teksturującego do swojego kroju, aby poprawić wygląd i sprawić, by wyglądała fantastycznie w mgnieniu oka.

Frędzle

Frędzle powracają na jesień/zimę 2021 i myślę, że szczególnie popularne będą grube, pełne frędzle.

Wyglądają super stylowo w połączeniu z włosami o dowolnej długości, od krótkich bobów do średniej długości lub długich loków i są świetnym sposobem na natychmiastową aktualizację i przekształcenie regularnego wyglądu włosów na nowy sezon.

Gdy nosisz nieco krótsze, gruba grzywka może pomóc zaakcentować kości policzkowe i najlepsze cechy twarzy, takie jak oczy, pozwalając im naprawdę wyskoczyć. Zawsze rozmawiaj ze swoim fryzjerem o najlepszym rodzaju grzywki, który będzie pasował do Ciebie, Twojego stylu życia i kształtu twarzy.

Fale wyglądające na mokre

Idealna fryzura na jesienno-zimową imprezę! Ten styl wygląda niesamowicie efektownie i jest świetnym wyglądem do eksperymentowania na specjalne wydarzenia lub przyjęcia świąteczne, które masz w kolejce.

W tym stylu kluczem są produkty, których używasz! Uwielbiam mieszać ze sobą żel do włosów i nabłyszczający krem, aby uzyskać ten efekt, zaczynając od używania produktów do odgarniania włosów z twarzy, aby uzyskać bardziej luksusowe wykończenie, a następnie rozprowadzając produkty grzebieniem na pozostałe włosy przed ich zgięciu. twórz bez wysiłku mokre fale.

Następnie można użyć sprayu nabłyszczającego lub lakieru do włosów, aby utrzymać włosy na miejscu przez cały dzień i noc.

Tekstura

Tej jesieni/zimy chodzi o to, aby ogarnąć naturalną teksturę Twoich włosów. Jeśli masz naturalne loki lub fale, nadszedł czas, aby je uwydatnić! Użyj pianki lub produktu określającego loki i zetrzyj go na wilgotnych włosach przed pozostawieniem do wyschnięcia, aby uzyskać naturalne, ale nieskazitelne wykończenie.Źródło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.