Narodowy Miesiąc Wypadania Włosów z Iainem Sallisem Racoona i Andrew Bartonem


To był stresujący rok, COVID i blokada miały ogromny wpływ na nasze samopoczucie zarówno psychiczne, jak i fizyczne, ale czy wiesz, że ma to również wpływ na nasze włosy

W tym miesiącu jest Narodowy Miesiąc Wypadania Włosów, a wiele salonów i fryzjerów zgłasza wzrost przypadków wypadania włosów lub przerzedzania włosów u klientów, zarówno mężczyzn, jak i kobiet, z powodu zwiększonego poziomu stresu i innych czynników, w tym wypadania włosów medycznych.

Andrew Barton, dyrektor kreatywny Racoon International, komentuje:

„Ostatnio zauważyłem wzrost nie tylko klientów, którzy doświadczają nowych obaw związanych z wypadaniem włosów i zwiększonym wypadaniem, ale także tych, którzy szukają rozwiązań poza szamponem lub systemem pielęgnacji skóry głowy.

„Dla wielu klientów, którzy doświadczają utraty włosów lub wypadania włosów z powodu stresu, jest to dla nich coś zupełnie nowego, a nie coś, z czym mieli do czynienia przed COVID. to mniej troszczy się o klientów.”

„Wielu moich klientów uważa, że ​​ich włosy dodają im pewności siebie i działają jak koc bezpieczeństwa, więc gdy tylko coś się zakłóci, prawie nie czujemy się sobą. Przedstawiam klientom program Racoon International Hair in Recovery i widzimy świetne rezultaty. To godna zaufania metoda, która pomaga uporać się z nieoczekiwanym wypadaniem włosów i przywrócić klientom pewność siebie.”

Iain Sallis, MIT Racoon International Trichology Consultant dodał:Nie chodzi tu o łysienie, ale o czasową utratę włosów związaną z chorobą lub stresem. Pandemia spowodowała niewypowiedziany stres u wielu, którzy przeszli nagłą lub nieoczekiwaną zmianę w swoim stylu życia, na przykład: praca w domu, nauka w domu, powrót do biura – wiele osób widzi więcej włosów w swojej szczotce do włosów. To będzie problem, który za jakiś czas zauważą fryzjerzy”.

Aby pomóc uporać się z problemami przerzedzonych włosów klientów i przywrócić im pewność, że szczęśliwe, lśniące i co najważniejsze zdrowe włosy, Racoon International oferuje swój zaufany program Hair in Recovery.

Program został opracowany w porozumieniu z czołowym brytyjskim trychologiem i konsultantem trychologicznym firmy Racoon, Iainem Sallisem, właścicielem największej liczby klinik trychologicznych w Wielkiej Brytanii.

Jako eksperci w dziedzinie przedłużania włosów i wypadania włosów, Racoon International oferuje w swoim programie przetestowaną, zatwierdzoną i zaufaną usługę przedłużania włosów, zaprojektowaną tak, aby była dostępna i przystępna cenowo dla jak największej liczby klientów.

System Hair in Recovery został zaprojektowany i nauczany przez konsultanta trychologa firmy Racoon, Iaina Sallisa. System Hair in Recovery jest otwarty dla wszystkich stylistów, którzy posiadają kwalifikację Luxe Bond od minimum sześciu miesięcy.

Oferując fachową poradę, program Hair in Recovery rozpoczyna się od dogłębnej konsultacji z klientem, aby upewnić się, że jest odpowiedni i zidentyfikować wszelkie problemy z włosami lub skórą głowy, które mogą przyczyniać się do wypadania włosów.

Usługa szyta na miarę uwzględnia styl życia klienta i wszelkie dodatkowe czynniki, aby znaleźć niedrogie rozwiązanie, które działa dla jednostki.

Iain kontynuuje: “Na głowie mamy około 120 000 włosów, które żyją w cyklu wzrostu przez 3-5 lat, a następnie obumierają i wypadają przez okres 8-12 tygodni. W przypadku stresu i COVID oznacza to, że problem z wypadaniem lub przerzedzaniem włosów może pojawić się dopiero po około trzech miesiącach od zmiany stylu życia. Hair in Recovery pozwala osobie, która wyzdrowieje z nadmiernego zrzucania włosów, na odzyskanie pewności siebie utraconej potencjalnie przez rozproszone przerzedzanie. Jest to system, który pozwala nam używać przedłużeń Racoon wraz z własnym wzrostem włosów klienta, aby rozpocząć podróż wellness do miejsca, w którym kiedyś były jego włosy.”Źródło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.