Dołącz do Rocznika Bractwa i pomóż zebrać pieniądze na cele charytatywne


The Fellowship for British Hairdressing świętuje swoje 75-lecie w 2021 roku – specjalną błyszczącą książką do kawy.

W tym roku Rocznik – publikowany corocznie – będzie limitowaną edycją, która przyjrzy się dziedzictwu Bractwa i zmieniającemu się obliczem branży, a także temu, co przyniesie nam wszystkim przyszłość.

Fryzjerzy z listy A będą opowiadać o swoich wspomnieniach, czasie spędzonym w naszych projektach, znaczeniu Wspólnoty i przyszłości branży.

Część książki poświęcona jest naszym członkom – i zapraszamy do udziału w specjalnym kafelku. Za jedyne 95 GBP możesz mieć swój headshot na naszej specjalnej stronie dla członków, obok innych najlepszych nazwisk w branży. Nie tylko będziesz w tej specjalnej edycji, ale wszystkie zebrane pieniądze trafią do organizacji The Hair & Beauty Charity, aby wesprzeć naszych kolegów z branży, którzy potrzebują naszej pomocy.

Prezes Ken Picton mówi: „Fellowship ma wielkie dziedzictwo we wspieraniu kreatywnych fryzjerów przez ostatnie 75 lat – a teraz mamy możliwość wspierania wszystkich profesjonalistów fryzjerskich, fryzjerskich i kosmetycznych za pośrednictwem organizacji Hair & Beauty Charity.

„Nasz kafelek członka jest okazją dla wszystkich, aby znaleźć się w naszej specjalnej księdze kolekcjonerskiej, a także wesprzeć tych, którzy potrzebują pomocy w tych trudnych czasach”.

Aby zarezerwować kafelek członka, skontaktuj się z carol@fellowshiphair.com.Źródło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.