ALTERNA Europe: Plecionki na dni


Warkocze to trend, który nigdy nie wyjdzie z mody.

Bez względu na porę roku, czy to lato, kiedy wszyscy uwielbiają letni warkocz i łatwą fryzurę, aby pozbyć się włosów z twarzy w cieplejsze dni, czy zimę, kiedy my klienci szukamy fryzur, które nie puszą się i nie elektryzują. zatoki i ich włosy chronione przed haszowym chłodem.

Jednak teraz nadszedł czas, aby poeksperymentować z naszymi warkoczami i włączyć je do różnych stylizacji włosów, takich jak kucyki i koki, aby uzyskać bardziej współczesny wygląd warkocza z dodatkową dziwacznością.

Poniżej znajdują się dwa z moich aktualnych ulubionych stylizacji plecionego kucyka, jak je tworzyć oraz najlepsze produkty do stylizacji z ALTERNA Europe, które pomogą stworzyć idealny pleciony wygląd.

Pleciony kucyk Boho

Uwielbiam to, że ten styl jest tak szybki i prosty w tworzeniu, a rezultaty są łatwe, ale eleganckie.

Ta fryzura jest idealna dla klientek, które szukają delikatnego, romantycznego stylu na wesele lub imprezy okolicznościowe, albo chcą czegoś innego niż klasyczne sprężyste fale i plażowe fale.

Aby stworzyć stylizację, zacznij od nałożenia na włosy odrobiny Caviar Anti Aging Replenishing Moisture Leave-In Smoothing Gelee.

To nie tylko zapewni włosom nawilżenie i połysk przed stylizacją, ale także pomoże zdefiniować i udoskonalić wygląd warkocza. Po rozprowadzeniu we włosach, weź grubą część włosów po prawej stronie i zacznij tworzyć warkocz.

Do tego wyglądu użyłam zwykłych trzech nitek, ale skończyłam splatanie, delikatnie wyciągnęłam obszary plecionki, aby zapewnić grubość i bardziej miękkie wykończenie. Następnie nałożyłam więcej Leave-In Smoothing Gelee przed dodaniem warkocza do kucyka i zabezpieczeniem opaską do włosów.

Owinąłem część włosów w koński ogon wokół opaski do włosów, aby nadać fryzurze bardziej wyrafinowane wykończenie, a następnie użyłem trochę Gelee w moich palcach i rozprowadziłem to w kucyku, aby uwydatnić jego teksturę i ciało.

Kucyk Fishtail

Dla klientów, którzy chcą czegoś nieco innego niż zwykła warkocz w trzech stylach, rybi ogon jest świetnym wyborem i jednym z moich ulubionych do nadania włosom wyglądu grubości i tekstury. Prostą i jedną z moich ulubionych technik tworzenia tego stylu jest użycie gumki.

Najpierw suszę włosy za pomocą My Hair. Moje płótno. Any Way Texture Spray u nasady, aby zapewnić kontrolę i objętość, a następnie użyj My Hair. Moje płótno. Soaring High Volumising Blowout Mist na końcach włosów zapewnia objętość i ochronę przed wysoką temperaturą, a także zapewnia dużo blasku.

Następnie lubię używać podgrzewanych żelazek do stylizacji, aby stworzyć miękkie loki we włosach, zanim założę warkocz, aby zwiększyć ruch.

Zawsze używam Caviar Styling Rapid Blowout Balm przed kręceniem loków, aby chronić włosy przed wysoką temperaturą i łamaniem. Następnie biorę odcinek trzy sekcje od czubka głowy, wciąż pozostawiając włosy pod spodem, i dzielę go na trzy kucyki, jeden po lewej stronie głowy, jeden po prawej i jeden pośrodku i zabezpieczam gumkami .

Wtedy zaczyna się zabawa!

Tworzę całość w górnej części środkowego kucyka, a następnie przeciągam kucyk, przekręcam i wyciągam go trochę, aby uzyskać zrelaksowany koniec. Następnie biorę całość z prawej strony i ponownie przeciągam kucyk.

Za każdym razem należy zsunąć gumkę w dół i stworzyć nowy otwór po prawej stronie. Powtórz tę samą technikę z kucykami po lewej i prawej stronie, a następnie połącz warkocze w kucyk i zabezpiecz gumką przed spryskaniem Caviar Perfect Texture Spray, aby uzyskać dalszą teksturę.

Moje włosy. Moje płótno. Lakier do włosów City Slay Shielding może być również używany do kontrolowania elektryzowania się i elektryzowania włosów oraz do utrzymywania tych włosów na swoim miejscu przez cały dzień!

Kredyty obrazkowe: Instagram @sabrinadijkmanŹródło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.