Uruchom program Le Hair Show, aby rozpocząć odcinek 2


Międzynarodowa seria profesjonalistów, dla profesjonalistów i wszystkich miłośników włosów! Run Le Hair Show ponownie łączy społeczność Global Hair Pro.

Po globalnym sukcesie pierwszego odcinka z ponad 2 miliony wyświetleń w pierwszym miesiącu w ramach nieustającego dążenia do głębszego nawiązania kontaktu z profesjonalnymi ekspertami od włosów na całym świecie, L’Oréal Professionnel Paris z przyjemnością ogłasza premierę drugiego odcinka serii Run Le Hair Show na niedziela 19NS Wrzesień, 18:00 czasu brytyjskiego: kolor, kolor, kolor!

Po części serial internetowy, po części talk show, w 100% cyfrowe doświadczenie celebruje kulturowy wpływ profesjonalistów fryzjerskich na całym świecie w zabawnym, edukacyjnym formacie, który przemawia bezpośrednio do obsesji na punkcie włosów.

Run Le Hair Show ma na celu ponowne zjednoczenie i odnowienie energii globalnej społeczności fryzjerskiej za pomocą świeżego zastrzyku inspiracji i podnoszenia umiejętności, aby ponownie wprowadzić nas wszystkich w radość z włosów.

ODCINEK 02: KOLOR, KOLOR, KOLOR!

Najnowszy odcinek zagłębi się w nowa usługa w salonie, French Glossing i będzie zawierać komentarze międzynarodowych specjalistów ds. kolorów i artystów gościnnych dla L’Oréal Professionnel Paris, Cza Hong, (Korea); Berni Ottjes (The Holandia) oraz Zakonnice w Waszyngtonie (Brazylia); a także wywiad z gościnnym artystą dla L’Oréal Professionnel Paris, Nabil Harlow (Francja).

Ten rozdział sagi edutainment kontynuuje dogłębną eksplorację wszystkich rzeczy związanych z kolorem, od głębokiego zanurzenia się w nauce za penetrującymi barwnikami, po zabawne spojrzenie na najgorętsze trendy w kolorze włosów w tym sezonie od profesjonalistów z całego świata.

Odcinek wprowadzi widzów także w tajniki profesjonalnej koloryzacji włosów ze specjalnym gościnnym artystą L’Oréal Professionnel Paris, Nabilem Harlowem, który zaprezentuje La Masterclass we francuskim połysku.

Uruchom odcinek Le Hair Show 02: Kolor, kolor, kolor! będzie nadawany na całym świecie o 18:00 czasu brytyjskiego w niedzielę 19NS Września i jest tłumaczone na ponad 20 języków, honorując różnorodność społeczności L’Oréal Professionnel Paris. Napisy w innych językach są również dostępne za pośrednictwem usługi automatycznego tłumaczenia YouTube.

Kliknij tutaj zasubskrybować kanał YouTube L’Oréal Professionnel Paris, aby otrzymywać wszystkie powiadomienia o Run Le Hair Show!Źródło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.