Francuski balayage – trend kolorystyczny AW21


2021 to rok pięknych włosów. Ponieważ wakacje są na razie wstrzymane, szukamy inspiracji u naszych międzynarodowych przyjaciół i odkryliśmy trend kolorystyczny AW21 – francuski balayage.

Francuski trend w zakresie włosów balayage to trend kolorystyczny o niskich wymaganiach konserwacyjnych, który ma szturmem podbić świat kolorów. Jest skierowany do tych, którzy chcą efektownego koloru przy niskich kosztach utrzymania, ten wygląd ma zrewolucjonizować balayage, jaki znamy.

Czym jest francuski balayage?

Francuski balayage to nowa filozofia koloru, przywołująca oryginalny balayage do paryskich korzeni, tworząc ten swobodny, pełen wdzięku kolor, który widać na pięknych kobietach w całym mieście. Jest świetlisty, zdrowy i całkowicie bezwysiłkowy.

Jak to się dzieje?

Piękno balayage polega na tym, że jest to wysoce spersonalizowana technika koloryzacji, dostosowana do wymagań klienta, biorąc pod uwagę rodzaj, strukturę i kondycję włosów.

Aby to osiągnąć, chodzi o ułożenie koloru i posiadanie artystycznego oka, które pozwala mieszać kolory w tak subtelny sposób, że wygląda całkowicie naturalnie.

Pracując z odręcznym układaniem kolorów, kolory są „namalowane” i rozłożone na odcinkach, które podkreślają krój i kształt twarzy klienta, przy czym kolory są oddzielane watą lub luźnymi foliami.

Do jakiego rodzaju włosów pasuje?

Ten nowy trend jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów włosów – nikt nie jest wykluczony.

Czy pasuje do wszystkich karnacji?

TAk! Piękno każdego trendu balayage polega na tym, że kolor można całkowicie dopasować do odcienia skóry i karnacji klienta – jest on w 100% spersonalizowany do nich. Dawno minęły czasy balayage tylko dla blondynów, dostępnych jest tak wiele kombinacji kolorów, że tam ten trend można zastosować również w ciemniejszych kolorach włosów, nie tylko blondach.

Jak sprawić, by styl wyglądał i czuł się fantastycznie?

Najlepszym sposobem, aby ten styl wyglądał i czuł się fantastycznie, jest doradzanie klientom, aby zarezerwowali usługę nabłyszczania około 4-6 tygodni między każdym spotkaniem.

Nie tylko poprawi to piękny połysk włosów, ale także doda im warstwę ochronną, zapobiegając ich uszkodzeniom, utrzymując kolor przez dłuższy czas.

No i oczywiście zawsze polecam profesjonalny szampon i odżywkę do koloryzacji, która chroni kolor i utrzymuje go tak intensywnie, jak to możliwe, oraz oczywiście spray termoochronny tym klientom, którzy używają gorących urządzeń do stylizacji.Źródło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.