Poznaj zwycięzcę lipcowego ucznia miesiąca!


Bethany Naismith wygrała lipcową nagrodę Concept Hair Learner of the Month – spotkaliśmy się z nią, aby dowiedzieć się, co to znaczy wygrać.

Bethany jest 19-letnią studentką fryzjerstwa w Westrow Academy Leeds. Oprócz studiów odbyła również staż w salonie fryzjerskim Elizabeth Horner Selby i od 3 lat pracuje w branży fryzjerskiej.

Zwycięski wpis Bethany dotyczył balayage, który stworzyła na jednym ze swoich klientów. „Inspiracją mojego koloru balayage jest uwydatnienie naturalnego piękna twoich włosów” – wyjaśniła.

Zapytana o to, co sprawiło, że chciała wejść do branży fryzjerskiej, Bethany powiedziała: „Moja mama jest moją główną inspiracją do tego, abym zaczęła się fryzjerstwo, ponieważ podążam jej śladami, i uwielbiam sprawiać, by ludzie czuli się o wiele bardziej pewni siebie, ponieważ jest to najlepsze uczucie, jakie daje bycie fryzjerem”.

Bethany ma duże aspiracje związane z karierą, ponieważ ma nadzieję zostać stylistką na zestawach oraz specjalistką od kolorystyki. „W fryzjerstwie najbardziej inspiruje mnie wielu sławnych fryzjerów na Instagramie, widać, że chociaż to ciężka praca, ciężka praca opłaca się czerpać radość z pracy”.

Na koniec zapytaliśmy Bethany, jak czuje się w związku z wygraną, a ona odpowiedziała: „Jestem bardzo wdzięczna za zdobycie nagrody dla uczniów w tym miesiącu, ponieważ konkurencja jest zawsze tak wysoka, ale daje mi to pewność, że mogę iść dalej i ciężko pracować. W końcu wszystko staje się tego warte i chcę podziękować mojej przełożonej Elizabeth i mojej rodzinie za ciągłe wsparcie, ponieważ wiele dla mnie znaczy.

Gratulacje Bethany!

Aby wziąć udział, studenci i praktykanci fryzjerstwa i fryzjerstwa muszą oznaczyć nas na zdjęciu swojej pracy w mediach społecznościowych i użyć #ConceptHairLOTM. Faworyci naszych sędziów (maksymalnie do ośmiu) przechodzą do publicznego głosowania pod koniec miesiąca, zanim zostanie wyłoniony zwycięzca. Aby uzyskać pełne informacje o wpisie, kliknij tutaj.Źródło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.