NHBF nagrodzony najlepszą organizacją członkowską w Wielkiej Brytanii


Narodowa Federacja Włosów i Urody okazała się niezwykle korzystnym strumieniem wsparcia i informacji w czasach niejasności i niepewności, nie tylko dla jej członków, ale także dla szerszej branży fryzjerskiej i kosmetycznej.

Teraz wiodąca organizacja członkowska została wyróżniona w National Association Awards, nie w jednej, ale w trzech kategoriach.

Złoty zwycięzca

Najlepsza organizacja członkowska (1000 – 10 000 członków)

Najlepsze media społecznościowe

Srebrny Zwycięzca

Najlepsza odpowiedź na COVID

Nagrody doceniają ciężką pracę i sukces stowarzyszeń, federacji, izb, stowarzyszeń i organizacji członkowskich w 12 kategoriach obejmujących wszystkie sektory w Wielkiej Brytanii.

Największa brytyjska organizacja członkowska zajmująca się fryzjerstwem i urodą, Narodowa Federacja Włosów i Urody (NHBF) zdobyła wiele nagród podczas ceremonii, w której wśród zwycięzców znaleźli się także Chartered Institute of Public Relations oraz Association of Employment and Learning Providers (AELP).

NHBF został uznany za złotego zwycięzcę za najlepszą organizację członkowską (1 000 – 10 000), a także otrzymał złotą nagrodę za wyjątkowe treści i wysoki poziom zaangażowania na platformach mediów społecznościowych, a także został doceniony za reakcję na COVID i zaangażowanie w przemysł podczas globalnej pandemii wraz z byciem

Richard Lambert, dyrektor generalny Narodowej Federacji Włosów i Urody powiedział:

„Uznanie w trzech różnych kategoriach podczas National Association Awards to coś, z czego jesteśmy bardzo dumni – zwłaszcza jako Najlepsza Organizacja Członkowska. Jesteśmy teraz online bardziej niż kiedykolwiek, dlatego zdobycie złotej nagrody za najlepsze media społecznościowe i srebrnej nagrody za najlepszą odpowiedź na COVID jest ogromnym osiągnięciem. Miniony rok był trudny dla naszej branży i jak zawsze nasi członkowie i osoby niebędące członkami zwracają się do naszych kanałów mediów społecznościowych, aby zapewnić im wskazówki i informacje, które pomogą im podczas pandemii. Bycie docenionym za nasze zaangażowanie w pomoc branży w powrocie na nogi w takim czasie, naprawdę wiele znaczy dla wszystkich zaangażowanych i związanych z Federacją. To uznanie potwierdza znaczenie pracy, którą wykonujemy, w tym całego naszego zespołu w ciągu ostatniego roku, we wspieraniu branży fryzjerskiej i kosmetycznej”.Źródło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.