Letnia stylizacja ALTERNA Uzyskaj wygląd


Z wydarzeniami i okazjami, które mogą się wydarzyć, teraz nadszedł czas, aby zająć się stylizacją włosów, zapewniając, że Twoje umiejętności i techniki są gotowe na napływ ślubu, imprezy i ogólnie wspaniałych włosów.

Dyrektor redakcyjna ALTERNA Europe, Joana Neves, znana jest ze swoich niesamowitych umiejętności i kreacji stylistycznych, które zostały opublikowane w magazynach na całym świecie. Tutaj Joana opowiada nam o swoich ulubionych stylizacjach i podaje kluczowe kroki, jak je osiągnąć.

Tekstura, tekstura, tekstura

Każdy uwielbia teksturę we włosach, a ten trend stał się niezwykle popularny wśród klientów i stylistów po roku spędzonym na kucykach i braku kreatywności. Przyjmowanie naturalnej tekstury włosów to radość, a używanie właściwych produktów jest kluczem do stworzenia idealnego wyglądu.

 1. Przygotuj włosy za pomocą Caviar Anti-Aging Multiplying Shampoo and Conditioner. Idealne do wszystkich rodzajów włosów, produkty te pomogą zwiększyć objętość, jednocześnie chroniąc kolor i kondycję włosów.
 2. Następnie weź My Hair. Moje płótno. Soaring High Volumizing BlowOut Mist i równomiernie rozprowadza się po włosach, od nasady aż po same końce.
 3. Wysusz włosy w wybranym stylu, koncentrując się na obszarze od nasady, aby uwydatnić fryzurę, lub pozostaw do naturalnego wyschnięcia.

Piękne warkocze

Czy ten styl nie jest absolutnie piękny? Nie mogę się tego nacieszyć! Ten look można nosić w dzień i w nocy i jest bardzo zrelaksowany. Można go jednak nosić również bardziej elegancko i prosto, w zależności od ogólnego motywu pełnego wyglądu.

Aby odtworzyć ten wygląd:

 1. Podziel włosy od środka na dwie części
 2. Biorąc pierwszą sekcję, zacznij luźno oplatać ją normalną metodą oplatania w trzech sekcjach
 3. Zapleć warkocz ¾ od dołu i zabezpiecz przezroczystą gumką do włosów.
 4. Następnie poluzuj różne sekcje warkocza, ponownie pracując z tym, aby dopasować się do ogólnego motywu wyglądu. W tym stylu wybraliśmy bardzo zrelaksowany, inspirowany plażą wygląd.
 5. Powtórz kroki 3 i 4.
 6. Weź dwie małe części z przodu włosów i lekko strzyż.

Pleciona korona

Ten wygląd jest po prostu niesamowity, taki prosty, a jednocześnie tak kreatywny. Choć bardzo luźny, jest to styl, który można nosić na każdą okazję lub okazję i można go dopasować do indywidualnych potrzeb.

Aby odtworzyć ten wygląd:

 1. Rozprowadź równomiernie My Hair. Moje płótno. Kolejny dzień suchy szampon na całej długości włosów. Pozostawić, a następnie wmasować we włosy. Nadaje to włosom piękną teksturę i objętość, jednocześnie zachowując ich świeżość!
 2. Następnie rozczesz włosy w kierunku lewej części głowy, tworząc jedną dużą część.
 3. Weź swoje pierwsze 3 sekcje i spleć je jako warkocz, za każdym razem biorąc nową sekcję, aby utworzyć ciągły warkocz. Warkocz wokół głowy, kończąc w prawo od głowy. Zabezpiecz za pomocą opaski do włosów i szpilki do bobby.
 4. Połącz koniec warkocza z początkiem warkocza, aby uzyskać ciągły przepływ.
 5. Zdejmij każdą część warkocza i poluzuj zgodnie z wymaganiami, aby uzyskać wykończony wygląd.
 6. Zakończ z moimi włosami. Moje płótno. Glow Crazy Shine Booster.Źródło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.