Zabawne barwy


Od lat wszyscy słyszeliśmy powiedzenie, że blondynki mają więcej zabawy. W naszych głowach tańczą wizje jasnowłosych piękności, bawiących się w słońcu, flirtujących ze wszystkimi w zasięgu wzroku i przykuwających wzrok innych, pozornie bez wysiłku. Ale czy to odwieczne powiedzenie może być prawdziwe? Według australijskiej fryzjerki i pedagog Pauli Hibbard niekoniecznie.

Czerpiąc inspirację ze swojego przekonania, że ​​w nadchodzących latach rude będą tak samo kochające zabawę jak blondynki, Paula zestawiła serię żywych czerwonych kolorów ze świeżymi blond odcieniami w tym zestawieniu kolorów włosów. Jak zawsze zachwycony jej pracą, nasz zespół spotkał się z fryzjerką, aby porozmawiać o kolorze. Wyjaśnia, jak kształtują się trendy w nadchodzącym roku, i oferuje kilka wskazówek, jak utrzymać niesamowity kolor w salonie.

Kolektyw Stevena Smarta

Dlaczego uważasz, że w tej dekadzie rude będą się tak dobrze bawić jak blondynki?

Paula: Zarówno gwiazdy, jak i konsumenci stają się odważniejsi dzięki kolorom; chociaż niekoniecznie oznacza to, że zmieniają się dramatycznie, jednak zanurzają się w różnych odcieniach, aby ożywić swoją ukoronowaną chwałę. Odcienie czerwieni są częścią tej historii, od subtelnych różowych czerwieni i pomarańczowo-czerwonych po żywą czerwień wozu strażackiego. Soczyste czerwone zamki wydobywają trochę psoty, tajemniczości i wyjątkowości. Nikt nigdy nie zapomina o rudych, ponieważ są one dość wyjątkowe.

Paula Hibbard kochająca zabawę odcienieJak najlepiej opisałbyś niektóre z modnych odcieni czerwieni w tym roku?

Paula: Rude włosy wraz z piegami zdobią nasze strony modowe. Odcienie czerwieni wahają się od truskawek do pięknego, bogatego czerwonego wina. Czerwień wszystkich odcieni przyciąga wzrok, ponieważ ich połysk i bogactwo dają użytkownikowi poczucie luksusu. Mój ulubieniec musiałby być ciemnopomarańczowo-czerwony na kręconych lokach!

Blondynki zmierzają w kierunku cieplejszych odcieni, noszone są z bardziej żywym efektem, więc pielęgnacja nie jest tak stresująca.


W jaki sposób brunetki mogą przyjąć niektóre z tych trendów, a jednocześnie pozostać wiernym swoim korzeniom, że tak powiem?

Paula: Brunetki są obdarzone naturalnym połyskiem; jednak czasami brakuje im różnicy tonalnej, aby dać użytkownikowi zróżnicowanie koloru. Dla brunetki sugerowałbym kilka słabych świateł, o jeden lub dwa odcienie jaśniejsze, aby rozbić kolor i nadać im efekt WOW. Moim ulubieńcem dla moich brunetek jest głęboki, bogaty, ciemny czekoladowy brąz z kawałkami ciemnego karmelu!


Co wyobrażasz sobie w kwestii rozmieszczenia kolorów?

Paula: Blondynki uwielbiają bardziej żywe kolory, więc odręczne malowanie na różnych poziomach daje im taki efekt. Z moimi rudymi lubię tworzyć większą głębię w obszarze korzeniowym z plastrami wariacji w całym tekście. Frędzle i oprawy twarzy podkreślające rysy klientek są zawsze dodatkowym atutem i pozwalają spersonalizować każdy kolor.


Co ludzie powinni wiedzieć o zaangażowaniu w kolory przed zanurzeniem się w którejkolwiek z tych gam kolorów?

Paula: Utrzymanie koloru na całej powierzchni to zobowiązanie – podobnie jak zakup kurtki „tylko do czyszczenia na sucho”. Potrzebuje opieki. Rozważ nowy program domowej pielęgnacji włosów. Podczas zmiany koloru (włosów) zawsze skonsultuj się ze swoim fryzjerem, aby ustalić nowy tryb. Rude potrzebują odświeżenia, ponieważ mają tendencję do szybszego blaknięcia niż większość.

Paula Hibbard, która uwielbia zabawę

Jakie są twoje najlepsze sugestie dotyczące pielęgnacji koloru?

Paula: Włosy farbowane wymagają codziennej, cotygodniowej i comiesięcznej pielęgnacji w zależności od rodzaju koloru i kondycji włosów. Po koloryzacji zawsze sugeruję nie myć szamponem przez kilka dni, aby kolor się ustabilizował, zwłaszcza jeśli zrobiła się ciemniejsza lub jaśniejsza. Wybierz lub zapytaj swojego fryzjera o szampon i odżywkę odpowiednie dla Twoich włosów. Szampony tonizujące są niesamowite, aby zachować głębię dla brunetki, żywotność dla rudych lub minimalizując złoto dla blondynki.

Nałożenie kremu nawilżającego bez spłukiwania po osuszeniu ręcznikiem pomaga uszczelnić naskórek, aby zminimalizować utratę koloru. Środek termoochronny jest niezbędny dla każdego, kto używa dowolnego urządzenia do stylizacji termicznej. Niezbędne jest również cotygodniowe leczenie, aby utrzymać siłę, nawilżenie i połysk. Szczerze wierzę, że nasze włosy są naszą ukoronowaniem i tak należy je traktować.


Co najbardziej Cię ekscytuje w kolorze włosów?

Paula: Uwielbiam kolor, ponieważ sprawia, że ​​czujesz się świeżo, nowy i inny. Kolor dodaje włosom życia, bez względu na to, czy jest subtelny, czy też żywy. Jeśli dobierzesz odpowiedni kolor, może podkreślić Twoje oczy, rozjaśnić odcień skóry i wzmocnić włosy, aby wyglądały lśniąco i zdrowo.

Linia kluczowa 700px

Paula Hibbard uwielbiająca zabawę odcienieBIO: Paula Hibbard jest popularną edukatorką butikową, która specjalizuje się w stylizacji długich włosów, stylizacji ślubnej i na specjalne okazje. Jej prace zdobiły strony i okładki wielu międzynarodowych magazynów. Jej umiejętności były prezentowane w wielu produkcjach filmowych, modowych i telewizyjnych, takich jak Projekt Runway, The Voice Kids, Mercedes Benz Australian Fashion Week, iBogowie Egiptu.

Podczas edukacji jej celem jest zachęcanie, inspirowanie i poszerzanie umiejętności fryzjerów, wizażystów i grup salonowych dzięki dostosowanym programom szkoleniowym.

Kredyty:
Włosy: Paula Hibbard
Asystent dokrawacza: Daniel Di Lorio
Asystentka kolorystyki: Holly Breen
Makijaż: Susan Markovic
Zdjęcia: David Mannah
Sponsor: De Lorenzo Haircare

.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.