Najpopularniejsze odcienie


Według Neila Bartona, ambasadora Goldwell i właściciela Neil Barton Hairdressing in Edynburg, Szkocja, blond odcienie nigdy nie wychodzą z mody. Nie tylko na lato, ale przez cały rok. Zeszłej zimy ta doświadczona kolorystka widziała wiele ciepłych blondynek, z jaśniejszymi blondynami tonizującymi włosy i wybierając zamiast tego odcienie złote i miodowe. Srebrne i platynowe blondynki to kolejny popularny odcień na zimę, dający lodowaty, inspirowany śniegiem wygląd.

W wiosennym świetle bardziej do gry wkroczyły miękkie blondynki, w tym rześki szampan i różowe platyny, które wyglądają nieco bardziej naturalnie i bez wysiłku. Miodowe odcienie zmieszane z jaśniejszymi, bardziej lodowatymi odcieniami są również modne i świetnie nadają się do wtapiania we włosy, aby ożywić blond kolor i nadać mu więcej wymiaru i odcienia.

„Dwa z moich ulubionych odcieni blond w tym sezonie to bogata herbata, maślany odcień, który tworzy obowiązkowy efekt i krem ​​cytrynowy, inspirowana żółtą blondyna, która ma orzeźwiający, czysty i lekki dotyk” – twierdzi Barton.

Aby uzyskać coś bardziej zabawnego, modne są również wyciszone pastelowe odcienie. Pomyśl o delikatnych odcieniach, takich jak brzoskwinie, bzy i ciemne róże, które pięknie znikają. Niektóre z ulubionych pastelowych odcieni Bartona w tym sezonie to Lilatech, nowoczesna wersja klasycznego bzu o neutralnym płciowo wyglądzie, Sakura różowy, brzoskwiniowy odcień różu z dużą głębią nasycenia oraz Neo Mint. Ten wspaniały modny kolor uosabia myślenie przyszłościowe i
optymistyczny nastrój.

„Myślę też, że kontrastowanie kolorów będzie ogromne, gdy zbliżamy się do 2020 roku i jest to idealny styl, jeśli chcesz nieco bardziej eksperymentować ze swoim kolorem i chcesz czegoś zabawnego i wyjątkowego. Dzięki temu wyglądowi większość włosy pozostają w jednym kolorze, jednak twarz jest oprawiona, a na włosach mogą pojawić się masywne pasemka, aby uzyskać wyraziste wykończenie ”- dodaje Barton.

Ten zapracowany kolorysta twierdzi, że żywe odcienie również pozostaną popularne, w tym jasne odcienie jagód, takie jak żurawina – nic zbyt dramatycznego ani w twarz, ale świetny akcent na ciemnoczerwonym, który zapewnia włosom wspaniały połysk. Dzięki lekko niebieskiemu odcieniowi ten kolor włosów jest szczególnie idealny dla brunetek, które chcą odnowić włosy, ponieważ nie trzeba używać wybielacza, aby uzyskać tak ciemnoczerwony, bordowy odcień.

„W przypadku brunetek popularne będą bogate, orzechowe odcienie pośrednie i ekstremalne ciemności, które są chłodne w kolorze i mają odcień czerni. Pomyśl o odcieniach, takich jak trufla i orzechowe odcienie, z których oba nasycają odcienie niebieskiego i czerwonego i są klasyczne i niezwykle wszechstronne odcienie”, mówi Barton na zakończenie.

.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.