Robienie fal


Tworzenie fal - samouczek dotyczący falowanych włosówZainspirowane Kate Moss, te sięgające ramion, luźno teksturowane włosy z przewieszoną grzywką to idealny styl na lato. Jest beztroski i zabawny z pożądaną jakością powrotu z plaży. Międzynarodowy Dyrektor Artystyczny TONI&GUY Cos Sakkas czerpie inspirację z klasycznych fal palców, które zostały wykorzystane na różne sposoby podczas Tygodnia Mody.

„Przesuwają fale palców w nowoczesny sposób, tworząc kontrast między błyszczącymi a suchymi teksturami, używając klipsów do dodawania akcesoriów i utrzymywania płaskiego kształtu”, mówi Sakkas. „Wiedza o klasycznych falach palców jest niezbędna, ponieważ pozwoli ci zrozumieć, jak ubierać dowolne fale, a także daje pewność, że doprowadzisz to do bardziej nowoczesnego wyniku”.

KROK PO KROKU:

  • Weź centralne rozstanie profilu za pomocą grzebienia w kształcie pintaila.
  • Nałóż żel od nasady do połowy długości włosów.
  • Czesanie włosów z naturalnym spadkiem, umieść palec równolegle do przedziału w równej odległości i skieruj włosy między palcami w kierunku do przodu i do tyłu, naprzemiennie techniką machania palcami.
  • Nałóż spray Label.m Hold and Gloss Spray na koniec tylnej części włosów i zrób węzeł na środku długości.
  • Cała głowa jest suszona dyfuzyjnie i pozostawiona do ostygnięcia.
  • Węzeł jest usunięty i powinna pojawić się ładna, postarzana tekstura, ozdobiając bok za uchem klipsami lub akcesoriami, aby uzyskać bardziej płaski i bardziej nowoczesny wygląd.

WIDEO: Jak wykonać machanie palcami dla początkujących

.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.