Żywe trio


Living Proof dodał do oferty trzy nowe maseczki do włosów z dodatkami do każdej linii Perfect Hair Day, Restore i No Frizz. Te głębokie odżywki rozwiązują trzy główne problemy z włosami:

Żywe maski do włosów

Przywracać
Maska naprawcza

Odnawiająca maska ​​naprawcza używa oleju z nasion łąkowej pianki do walki z uszkodzeniami. Odmienia suche, zniszczone włosy, sprawiając, że wyglądają i czują się zdrowsze. Ta maska ​​głęboko odżywia włosy, cofa uszkodzenia i chroni je przed przyszłymi uszkodzeniami. Włosy są miękkie, lśniące i gładkie.

Skwierczeć
Maska intensywnie nawilżająca

Intensywna maseczka nawilżająca No Frizz wygładza włosy, zapobiegając ich puszeniu. Ta głęboko pielęgnująca maska ​​bez silikonu intensywnie pielęgnuje nawet najgrubsze włosy, nie obciążając ich. Uzupełnia naturalną warstwę ochronną zdrowych włosów, zapewniając maksymalną ochronę przed puszeniem.

Idealny dzień włosów
Nieważka maska

Dla matowych włosów, które potrzebują blasku, jest idealna maseczka do włosów na dzień. Ta lekka maska ​​wzmacnia naturalny połysk włosów, czyniąc je łatwiejszymi do układania i nabłyszczonymi. Idealny do delikatnych i normalnych typów, wygładza, wzmacnia, pielęgnuje i nie zmniejsza objętości.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.